pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Egzekucja w celu zniesienia współwłasności nieruchomości w drodze...
Tytuł książki:

Egzekucja w celu zniesienia współwłasności nieruchomości w drodze sprzedaży publicznej

Autor książki:

Joanna Bodio

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 200 s.
EAN: 9788382234060
ISBN: 978-83-8223-406-0
Data: 2021-01-20
87.00  99.00  12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W publikacji rozpatrzono wiele zagadnień związanych z charakterem prawnym egzekucji w celu zniesienia współwłasności nieruchomości w drodze sprzedaży publicznej, z jej podstawą, przedmiotem i przebiegiem. Instytucję tę przedstawiono zarówno od strony materialnoprawnej, poruszając kwestie związane z przedmiotem i rodzajami współwłasności oraz ze sposobami i trybami jej zniesienia, jak i procesowej, omawiając postępowanie nieprocesowe w celu zniesienia współwłasności nieruchomości. Podjęto tematy stanowiące istotne problemy praktyki wymiaru sprawiedliwości, szeroko przy tym wykorzystując orzecznictwo Sądu Najwyższego i sądów powszechnych.

Autorka przeanalizowała poglądy wyrażone w doktrynie i judykaturze odnoszące się do poszczególnych zagadnień prawnych dotyczących tej egzekucji, co pozwoliło jej wysunąć wiele wniosków, które mogą przyczynić się do zmian legislacyjnych.

Książka "Egzekucja w celu zniesienia współwłasności nieruchomości w drodze sprzedaży publicznej" - Joanna Bodio - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2020 r. Cena 87.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Joanna Bodio - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ochrona sygnalistów. Regulacje - okładka książki
Ochrona sygnalistów. Regulacje dotyczące osób... Beata Baran, Michał Ożóg (red.)
Produkty podobne: