pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4. Sekrety...
książka:

Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4. Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby ego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 490 s.
EAN: 9788324655342
ISBN: 978-83-2465-534-2
Data: 2013-05-08
Cena wydawcy: 89.00 złpozycja niedostępna

Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4. Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby ego - Scott Kelby - opis książki:

Poznaj Lightroom 4 z najlepszym przewodnikiem! Uwaga! Oto nowa książka Scotta Kelby ego - w całości poświęcona najnowszej wersji wyjątkowego narzędzia ze stajni Adobe. Photoshop Lightroom 4 to niezwykle intuicyjna aplikacja, oferująca ogromne możliwości. Dzięki niej Twoje fotografie nabiorą nowego charakteru oraz profesjonalnego wyglądu. Przekonaj się, jak dobre mogą być Twoje zdjęcia! W tej książce Scott z charakterystyczną dla siebie lekkością skupia się na procesie obróbki zdjęcia. Nie znajdziesz tu zbędnych technicznych monologów lub niepotrzebnych informacji. Odkryjesz za to konkretne rozwiązania codziennych problemów. W trakcie lektury dowiesz się, jak importować zdjęcia do programu, zarządzać ich biblioteką oraz efektywnie wykorzystywać filtry i narzędzia do ich korygowania. Twoją ciekawość powinny rozbudzić opisy techniki HDR oraz tworzenia ujęć panoramicznych. Zakres omawianych informacji sprawia, że jest to zdecydowanie jeden z najlepszych podręczników do programu Lightroom w wersji 4, który musi się znaleźć na Twojej półce! Po lekturze tej książki: zrobisz porządek w swojej bibliotece ze zdjęciami skorygujesz parametry zdjęcia przygotujesz niezapomniany pokaz slajdów błyskawicznie przygotujesz odbitki dla różnych potrzeb Wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze!

Książka „Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4. Sekrety cyfrowej ciemni Scotta Kelby ego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion.

Książka posiada 490 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Edycja i obróbka zdjęć w programie Adobe Photoshop Lightroom 4. Sekrety..."
Scott Kelby - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: