pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności. Seria: Edukacja...
Tytuł książki:

Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności. Seria: Edukacja w dialogu i perspektywie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 348 s.
Wymiar: 160x225 mm
EAN: 9788380194229
ISBN: 978-83-8019-422-9
Data: 2016-10-21
35.75  44.80  9.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności. Seria: Edukacja w dialogu i perspektywie - opis książki:

Książka Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności stanowi jedną z trzech monografii wieloautorskich - obok Edukacji wobec niepowodzeń i szans ich minimalizacji oraz W kierunku edukacji akademickiej zorientowanej na studenta - składających się na serię wydawniczą Edukacja w Dialogu i Perspektywie,która ukazuje się od 2002 roku i liczy już 21 tomów. Prezentowana edycja dedykowana jest pamięci Profesora Kazimierza Denka, honorowego gościa i stałego uczestnika Augustowskich Spotkań Naukowych, z których wyrosła idea owych publikacji. Przedstawione w monografiach teksty są rezultatem pogłębionej refleksji, analiz i eksploracji wielu wybitnych badaczy, uczestników i obserwatorów rzeczywistości edukacyjnej. Wpisują się w nurt wieloaspektowych debat, projekcji i propozycji zmian oraz zachęcają do kontynuowania dialogu o edukacji.

Redaktorzy naukow Książka Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności stanowi jedną z trzech monografii wieloautorskich - obok Edukacji wobec niepowodzeń i szans ich minimalizacji oraz W kierunku edukacji akademickiej zorientowanej na studenta - składających się na serię wydawniczą Edukacja w Dialogu i Perspektywie,która ukazuje się od 2002 roku i liczy już 21 tomów. Prezentowana edycja dedykowana jest pamięci Profesora Kazimierza Denka, honorowego gościa i stałego uczestnika Augustowskich Spotkań Naukowych, z których wyrosła idea owych publikacji. Przedstawione w monografiach teksty są rezultatem pogłębionej refleksji, analiz i eksploracji wielu wybitnych badaczy, uczestników i obserwatorów rzeczywistości edukacyjnej. Wpisują się w nurt wieloaspektowych debat, projekcji i propozycji zmian oraz zachęcają do kontynuowania dialogu o edukacji.

Redaktorzy naukowi

Książka „Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności. Seria: Edukacja w dialogu i perspektywie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 348 stron i została wydana w 2016 r. Cena 35.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Edukacja w perspektywie oczekiwań współczesności. Seria: Edukacja..."
Produkty podobne:
Edukacja wobec niepowodzeń i szans - okładka książki
Edukacja wobec niepowodzeń i szans ich minimalizacji Anna Karpińska, Monika Zińczuk, Piotr Remża (red.)
Działania na tekście w edukacji - okładka książki
Działania na tekście w edukacji szkolnej i uniwersyteckiej Marta Nowosad-Bakalarczyk, Stanisława Niebrzegowska-Bartmińska, Tomasz Piekot (red.)
Komunikacja społeczna w perspektywie - okładka książki
Komunikacja społeczna w perspektywie dylematów... Kazimierz Czerwiński (red.), Anna Knocińska (red.), Anita Stefańska (red.)