pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Edukacja kulturalna. Związki miłosne w sieci. Poszukiwanie partnera życiowego na portalach randkowych

Autor książki:

Roman Leppert, Kamila Kacprzak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788378504665
ISBN: 978-83-7850-466-5
Data: 2013-09-23
Cena wydawcy: 24.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka porusza ważne zagadnienie społeczne jakim jest obecnie nawiązywanie, tworzenie i utrzymywanie przez młodych ludzi relacji partnerskich za pomocą internetu. Twórcy Związków miłosnych w sieci pozwalają nam zapoznać się z mechanizmami wpływającymi na decyzję o wyborze partnera z punktu widzenia psychologicznego i społecznego. Pokazują zarazem jak wyglądało to zjawisko na przestrzeni wieków. Szczególnie dużo miejsca poświęcają portalom randkowym, miejsca gdzie nawiązuje się nowe znajomości, ale także buduje swój wizerunek oraz zaspakaja swoje potrzeby. Pokazują perspektywy rozwoju portali randkowych oraz ukazują zagrożenia związane z poszukiwaniem miłości w sieci. Autorzy opisując cyberprzestrzeń nie zaniedbują opisu tradycyjnego funkcjonowania związków partnerskich. Przedstawiony materiał oparty jest na rzetelnych badaniach empirycznych, o charakterze eksploracyjnym.

Jest on podstawą do odpowiedzi na pytania dotyczące procesu podejmowania decyzji o zarejestrowaniu się na portalu randkowym, długości i częstotliwości korzystania z tego miejsca, nawiązywania kontaktu pomiędzy użytkownikami i ich doświadczeń. Publikacja ta będzie stanowiła cenną pozycję dla osób próbujących zrozumieć współczesny świat, który jest dzisiaj równocześnie światem online i offline, a zarazem samego człowieka próbującego znaleźć bliskość, szczęście i zrozumienie w związku z drugim człowiekiem. Książka zawiera bogatą bibliografię oraz netografię.

Książka "Edukacja kulturalna. Związki miłosne w sieci. Poszukiwanie partnera życiowego na portalach randkowych" - Roman Leppert, Kamila Kacprzak - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2013 r.