pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

E-turystyka. Ekonomiczne problemy implementacji technologii cyfrowych w sektorze turystycznym.

Autor książki:

Adam Pawlicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301170639
ISBN: 978-83-0117-063-9
Data: 2012-09-07
45.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Publikacja jest owocem badań autora prowadzonych w zakresie wykorzystania technologii informatycznych w turystyce oraz współpracy z licznymi przedsiębiorstwami świadczącymi usługi informatyczne dla sektora turystycznego. Omówiono w niej: - wpływ oraz główne problemy zastosowania technologii informatycznych w działalności przedsiębiorstw, - historię rozwiązań informatycznych w sektorze lotniczym na przykładzie ewolucji systemów rezerwacyjnych, - historię zastosowań rozwiązań informatycznych w sektorze hotelarskim oraz touroperatorów, - rewolucję internetową z połowy lat 90. XX wieku, która miała wpływ na rozwój sektora turystycznego, - problemy związane z implementacją rozwiązań informatycznych w sektorze publicznym (e-partnership, budowa systemów informacji turystycznej) - przyszłość zastosowań technik informatycznych w sektorze turystycznym (technologie mobilne, wirtualna rzeczywistość).

W książce zamieszczono studia przypadków, które są przykładami badań naukowych w zakresie e-turystyki prowadzonych na całym świecie.

Publikacja jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych problematyką zastosowań ICT w sektorze turystycznym, a w szczególności dla praktyków życia gospodarczego, pracowników administracji publicznej, pracowników naukowych oraz studentów kierunków związanych z turystyką.

Dr Adam Pawlicz - doktor nauk ekonomicznych, pracownik Katedry Zarządzania Turystyką na Uniwersytecie Szczecińskim

Książka "E-turystyka. Ekonomiczne problemy implementacji technologii cyfrowych w sektorze turystycznym." - Adam Pawlicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 132 stron i została wydana w 2012 r. Cena 45.97 zł. Zapraszamy na zakupy!