pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Labirynt strachu

Autor książki:

Beata Nowosielska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 382 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788380835573
ISBN: 978-83-8083-557-3
Data: 2017-06-09
28.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Żyjemy w ŚWIETLE, nie wiedząc, że nas otacza. Dopóki nie zgaśnie"
Grupa przyjaciół decyduje się na wspólny wyjazd do domku za miastem. Miejsce okazuje się wyjątkowo urokliwe. Otaczająca przyroda koi zmysły i pozwala się wyciszyć, a duża weranda z huśtawką dodaje siedlisku klimatu - wprost idealna sceneria na beztroski letni wypoczynek. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje poczucie sielanki młodych ludzi: zaczynają słyszeć niepokojące dźwięki i stają się świadkami niecodziennych zjawisk. Wymarzone wakacje w jednej chwili zamieniają się w najgorszy koszmar ich życia, a dom - w dziwne więzienie.

- Nagle ożyły wszystkie drzewa, ich gałęzie poruszane wiatrem zaczęły skrzypieć, trzeszczeć i łamać się, już nie było cicho. Zrobiło się bardzo niespokojnie. Cisza nocna została złamana. Las zamieniał się w piekło? Burza powróciła i chociaż grzmoty były dalekie, to następowały po sobie coraz częściej? Uznałam, że pomysł z zamkniętymi oczami nie jest chyba taki zły, nie zdążyłam go jednak zrealizować. Nastąpił kolejny bardzo długi błysk, który oświetlił las na kilka sekund. Na wprost nas, jakieś 20 - 30 metrów dalej, na drzewach wisieli ludzie - zakapturzeni mnisi, było ich co najmniej kilkunastu. Wisieli na grubych linach?
Zaczęliśmy krzyczeć "Chcieliśmy uciec, ale nie mieliśmy dokąd"
Beata Nowosielska
(ur. 24.05.1974 r.) - z wykształcenia ratownik medyczny i magister fizjoterapii. Od kilku lat pracuje w Pracowni Histopatologii. Z zamiłowania pisarka - od zawsze zakochana w książkach, zaczytana w literaturze horroru i thrillerach. Ciekawa świata i ludzi, kocha morze ponad życie. Zodiakalny bliźniak, więc pisze po dwie książki na raz. "Labirynt Strachu" to jej debiut literacki. Planuje niebawem zaprosić czytelników do kolejnych mrocznych powieści swojego autorstwa.

Książka "Labirynt strachu" - Beata Nowosielska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 382 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.