pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Duch Święty. Jesteśmy łatwopalni czy ogniotrwali?
Tytuł książki:

Duch Święty. Jesteśmy łatwopalni czy ogniotrwali?

Autor książki:

Reinhard Bonnke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366051096
ISBN: 978-83-6605-109-6
Data: 2018-06-07
20.56  29.90  9.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ewangelizacja powinna być niczym rozpędzony, ognisty rydwan z mówcą żarliwie głoszącym Słowo.

Pozwól, aby Duch Święty napełnił żarem twoją służbę!
Reinhard Bonnke
Jesteś łatwopalny, czy żaroodporny? W swoim dziele na temat Ducha Świętego, kaznodzieja Reinhard Bonnke zdradza, że sekretem jego sukcesu jest Duch Święty. Bonnke przedstawia zbiór najwspanialszych prawd o Duchu Świętym, które są kamieniem węgielnym jego ponad pięćdziesięcioletniej służby ewangelizacyjnej. Te prawdy - Ogniste Zasady Ducha Świętego - powstały w czasie trudów głoszenia ewangelii. Zawierają głębokie i niepodważalne lekcje dla wszystkich wierzących - w tym pastorów - którzy pragną doświadczyć ponadnaturalnego wpływu darów Ducha Świętego.

Poprzez lekturę tej książki doświadczysz mocy niezwykłej wiary płynącej ze służby ewangelizacyjnej Reinharda Bonnkego. Jego świeże spojrzenie na Ducha Świętego rzuci wyzwanie sposobowi, w jaki do
tej pory postrzegałeś/aś trzecią osobę Trójcy. Jeśli pragniesz energicznej, przynoszącej efekty służby, ta książka jest dla ciebie. Chrzest w Duchu Świętym jest kluczem do roświetlenia Ziemi płomieniami Ewangelii, a nasza wiedza o Duchu Świętym, dialog z Nim i wiara w Jego moc, jest kluczem do transformacji.

Książka "Duch Święty. Jesteśmy łatwopalni czy ogniotrwali?" - Reinhard Bonnke - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Reinhard Bonnke - autor m.in.:
Produkty podobne:
Poznaj, aby kochać - okładka książki

Poznaj, aby kochać

ks. Marian Polak CSMA
Życie Duchem - okładka książki

Życie Duchem

Winfried Wermter CPPS