pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Druga szansa

Autor książki:

Sandra Ozolin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381593649
ISBN: 978-83-8159-364-9
Data: 2020-11-18
25.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ostatnie lata Elizabeth Collins żyła w najgorszy możliwy sposób. Można powiedzieć, że nie tylko przeszła przez piekło, ale i w nim mieszkała. Gdy jej życie miało dobiec końca, dostała od losu drugą szansę i teraz tylko od niej zależy, jak ją wykorzysta.

Objęta programem ochrony świadków jako Ashley Mc Kenzie trafia do rodziny zastępczej, w której starszy syn, Xavier, nie utrudni jej co prawda wejścia w nowe życie, ale także go nie ułatwi.

Elizabeth będzie musiała się pogodzić ze swoją przeszłością i spróbować iść dalej. Ale jak to zwykle bywa, los w niczym nie pomaga, nawet gdy padamy na kolana i błagamy o przerwę.

Jak uda się Elizabeth utrzymać w tajemnicy prawdę o swojej przeszłości i czy zdoła nauczyć się miłości, której nigdy nie zaznała? I co, jeśli ta miłość okaże się zakazana? Bo miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie i nie pyta, czy mamy dla niej miejsce. Wtedy zależy to już tylko od nas, czy będziemy walczyć, żeby ją zachować, czy odpuścimy.

Sandra Ozolin od zawsze kochała książki, a swoją przygodę z pisaniem zaczęła w wieku 16 lat. Jest empatyczna, co ułatwia jej wczucie się w role bohaterów i przelanie ich uczuć na papier w sposób, który umożliwia czytelnikom przeniesienie się w inny świat. Świat, którego szybko się nie zapomina.

Książka "Druga szansa" - Sandra Ozolin - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.