pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna w drugim rzędzie

Autor książki:

Aurelia Blancard

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382022544
ISBN: 978-83-8202-254-4
Data: 2021-06-28
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W kręgu tajemnic
W Beaufort dochodzi do morderstwa. Cathy pracująca w paryskiej redakcji dostaje swoją życiową szansę - ponieważ ofiarą jest jej dawna koleżanka z klasy, ma opisać tę sprawę. Powrót do rodzinnego miasta sprawia, że znowu czuje się jak czternastolatka. Aby nakłonić do zwierzeń rodzinę i znajomych nieżyjącej koleżanki, musi zmierzyć się z własnymi słabościami i z przeszłością, o której wolałaby zapomnieć.

Gdy w nowym domu pod Beaufort Lidia znajduje pod oknem kuchennym pierwszego martwego gołębia, wykopuje dół w ogrodzie i robi trumnę z pudełka po butach. Coś jednak odstręcza ją od padłego ptaka - pierwotny lęk przyszłej matki i przekonanie, że na pewno istnieje jakiś stary ludowy przesąd zabraniający kobietom w ciąży zbliżania się do zwłok. W najciemniejszym kącie ogrodu zostaje pusta dziura w ziemi. Świeżo wykopany otwarty grób.

Kolejne wydarzenia wprowadzają niepokój: co jest prawdą, a co kłamstwem? Teraz i w przeszłości? Beaufort spowija gęsty mrok?
Dziewczyna w drugim rzędzie to powieść inspirowana prawdziwymi zdarzeniami.

Aurelia Blancard jest autorką dobrze przyjętych przez czytelników Uścisków, opisujących wcześniejsze losy Lidii, jednej z bohaterek Dziewczyny w drugim rzędzie.

Książka "Dziewczyna w drugim rzędzie" - Aurelia Blancard - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.