pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Droga dziecka Bożego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788380436930
ISBN: 978-83-8043-693-0
Data: 2020-11-20
11.64  14.90  3.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Droga dziecka Bożego - ks. Marian Rajchel - opis książki:

Autor zaprasza czytelnika do wędrówki pełnej ufności i zawierzenia, do kroczenia drogą wiary. Ukazuje, że najcenniejszym skarbem każdego z nas jest godność Dziecka Bożego, miłość Boga i sam dar życia.

W oczach Boga my jesteśmy najpiękniejszymi i najważniejszymi… Upodobał nas sobie, patrzy na nas „po Bożemu”, to znaczy z radością i miłością. I bardzo Mu zależy, żebyśmy zobaczyli Jego miłość i odpowiedzieli miłością…

Wielki Bóg kocha małe dziecko! Każde! Potem Bóg przychodzi stopniowo bliżej, najbliżej, jak tylko może – w Komunii św. (…) Tylko miłość jednoczy ludzi między sobą i z Bogiem. Każdy z nas powinien być świadkiem miłości, a życie nasze – pieśnią o niej, nieustannie śpiewaną Bogu. Od dziecka po starość.

Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej i cenionym rekolekcjonistą. Wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Od czterdziestu pięciu lat pracuje w Jarosławiu, gdzie był budowniczym kościoła i proboszczem parafii NMP Królowej Polski. Dał się tam poznać jako organizator: zaaranżował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i Anonimowych Alkoholików. Uczestniczył w pięćdziesięciu pieszych pielgrzymkach do sanktuariów Maryjnych. Zorganizował również pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową „Ave Maria”.

Książka „Droga dziecka Bożego” - oprawa miękka - Wydawnictwo M.

Książka posiada 132 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Droga dziecka Bożego"
ks. Marian Rajchel - autor m.in.:
Droga z Matką Niepokalaną - okładka książki
Droga z Matką Niepokalaną ks. Marian Rajchel;
Produkty podobne:
Upojeni Bogiem - okładka książki
Upojeni Bogiem o. Adam Szustak OP
Bóg nie umarł - okładka książki
Bóg nie umarł ks. Józef Miszczuk