pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dom cudzych marzeń

Autor książki:

Philippa Gregory

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 207x149 mm
EAN: 9788324582594
ISBN: 978-83-2458-259-4
Data: 2018-09-19
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Współczesna powieść obyczajowa z elementami thrillera.

Życie Elizabeth było poukładane - poślubiła właściwego mężczyznę, urodziła mu dwoje dzieci i stworzyła dom, który stał się obiektem powszechnej zazdrości. Jej synowa, Ruth, nie miała tyle szczęścia: wyszła wprawdzie za mąż z miłości, ale niemal od początku dano jej odczuć, że nie spełnia oczekiwań teściów. Synową i teściową - kobiety tak różne, jakby pochodziły z innych światów - zamiast rodzinnej zażyłości zaczyna łączyć sieć kłamstw, złośliwości i intryg.

Philippa Gregory doskonale wykorzystuje swoją wiedzę o pragnieniach i lękach kobiet, by stworzyć mroczny obraz rodziny na tle konwenansów prowincjonalnego życia. Przekonaj się, jak wygląda codzienność pozornie idealnego domu, gdy uchyli się tylne drzwi.

"Genialny thriller psychologiczny o zdumiewająco prawdopodobnej fabule. Hipnotyzuje czytelników od pierwszych stron aż po wybuchowy finał." - "Daily Mail"
"Perfekcyjnie skonstruowana intryga. Niedzielny obiad z teściami już nigdy nie będzie wyglądał tak samo." - "Cosmopolitan"

Książka "Dom cudzych marzeń" - Philippa Gregory - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2018 r.