pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dobra pamięć zła pamięć

Autor książki:

Ewa Woydyłło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 125x198 mm
EAN: 9788308075418
ISBN: 978-83-0807-541-8
Data: 2022-03-04
28.73  39.90  11.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Nowa książka wybitnej psycholog. O pamięci. I sztuce zapominania. Jak działa nasza pamięć Dlaczego jedne zdarzenia doskonale zapamiętujemy, a inne wymazujemy z pamięci Jak ćwiczyć pamięć I w końcu: czy niezawodna pamięć, o której często marzymy i której często pragniemy, rzeczywiście jest nam tak bardzo potrzebna Najnowsza książka Ewy Woydyłło to pod wieloma względami rewolucja w myśleniu o pamięci. Znana psycholog pisze bowiem nie tylko o tym, jak dbać o swą pamięć, ale przede wszystkim o tym, jak ćwiczyć się w zapominaniu. Pamięć może przecież być źródłem cierpień, może posiadać toksyczną moc, z którą trzeba umieć walczyć.

Ta książka dla wielu osób może stać się orężem w tej trudnej walce. Ewa Woydyłło zaprasza czytelników do swego gabinetu terapeutycznego i doradza, jak uwolnić się od pamięci złej. Pokazuje, jak wydobyć dobre wspomnienia i pozwolić im zapanować nad złymi, które często nas zniewalają. Autorce pomagają w tym zaproszeni rozmówcy: Anna Dodziuk - psychoterapeutka, autorka książek psychologicznych, która opowiada, jak radzić sobie ze skazą wstydu i winy; Małgorzata Sieczkowska - psychoterapeutka, specjalistka metody Somatic Experiencing, która dzieli się swoją wiedzą na temat leczenia traumy; Jerzy Korzewski - psycholog kliniczny, psycho- i hipnoterapeuta, który wyjaśnia rolę hipnozy w docieraniu do ukrytej w nieświadomości prawdy o sobie; Wiktor Osiatyński - prawnik, autor książek o uzależnieniu i jego pokonywaniu, który przekonuje, że rozwój osobisty polega między innymi na pracy nad własną pamięcią.

Książka "Dobra pamięć zła pamięć" - Ewa Woydyłło - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.73 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]