pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Do szpiku kości

Autor książki:

Kinga Wyskiel

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 139x205 mm
EAN: 9788379954988
ISBN: 978-83-7995-498-8
Data: 2020-07-27
25.58 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Świat Sary nagle zatrzymał się w miejscu. Porzuciła wszystko co dawało jej radość: grę na skrzypcach, studia, przyjaciół… W ciszy i samotności chciała znaleźć ukojenie, zapomnieć o niespodziewanie utraconej miłości. Oddała pierścionek zaręczynowy, przekonana, że nie ma już nadziei i niczego do uratowania.

Przypadkowe spotkanie daje jej szansę na odzyskanie wszystkiego. Sara odkrywa, jak wiele jest w stanie poświęcić i zrobić, aby odzyskać ukochanego.

Spróbuj razem z nią uchwycić się rozbudzonej nadziei. Wsłuchaj się w delikatną melodię jej skrzypiec! Uwierz, że nawet najsłabsze echo dobrych wspomnień ma potężną moc zmiany.

Woda daje ukojenie, farby przykrywają ból. Uczucie przeszywa do szpiku kości.

Marta Daft, Marta wśród książek
Jeśli tak jak ja uwielbiacie romanse, w których bohaterowie są po przejściach, a los ich nie oszczędzał, to ta powieść jest dla Was! Cały rollercoaster emocji zawarty w jednej powieści jest tym, czego potrzeba czytelnikowi w coraz dłuższe wieczory.

Magdalena Jarząbek, Czytam w pociągu
“Do szpiku kości” to powieść, która pokazuje nam, że to co nam wpajano od dawna, wcale nie musi być prawdziwe i że nie możemy się o wszystko obwiniać, gdyż na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu, a na miłość nigdy nie jest za późno.

Grażyna Wróbel, Czytaninka

Książka "Do szpiku kości" - Kinga Wyskiel - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 294 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.