pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia...
książka:

Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 331 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788389704290
ISBN: 83-89704-29-3
Data: 2006-01-11
27.93  35.00  7.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania - Mieczysław Wojciechowski - opis książki:

Przygotowana publikacja jest pierwszą tak wszechstronną analizą deklaracji w literaturze polskiej. Tę wszechstronność podkreśla udział Autorów z różnorodnych ośrodków akademickich w Polsce, jak również z Niemiec i z Litwy. Na ogromne uznanie zasługuje całkowicie nowatorski charakter poszczególnych studiów opierających się o bogatą kwerendą źródłową.
Publikacja jest przykładem solidności i pasji badawczej poszczególnych autorów oraz doskonałej koordynacji całości prowadzonych poszukiwań i analizowanych problemów przez redaktora prowadzącego. Nie często zdarza się czytać tak interesujące i rzetelnie przedstawione opracowanie.
Niniejsza praca znakomicie wpisuje się w studia na temat polityki europejskiej w pierwszej fazie rozwoju i umacniania się narodowego socjalizmu w Niemczech, poszerza je i uzupełnia.
prof. dr hab. Mirosław Piotrowski

Książka „Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania” - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek.

Książka posiada 331 stron i została wydana w 0000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia..."
Mieczysław Wojciechowski (red.) - autor m.in.:
Poezje - okładka książki
Poezje Mieczysław Wojciechowski;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Bądźcie solidarni! Wielki Strajk - okładka książki
Bądźcie solidarni! Wielki Strajk Chłopski 1937 Janusz Gmitruk, Dorota Pasiak-Wąsik (red.)
Produkty podobne:
Pokój Ryski - okładka książki
Pokój Ryski Jan Dąbski