pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Decyzje w sprawach świadczeń z pomocy społecznej. Wzory z komentarzem
książka:

Decyzje w sprawach świadczeń z pomocy społecznej. Wzory z komentarzem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 196 s.
EAN: 9788381606332
ISBN: 9788381606332
Data:2019-05-13
Cena wydawcy: 149.00 zł zapowiedź

Decyzje w sprawach świadczeń z pomocy społecznej. Wzory z komentarzem - Katarzyna Dokukin, Wojciech Maciejko - opis książki:

Opracowanie, jako jedyne na rynku, zawiera zestaw wzorów decyzji wydawanych w sprawach pomocy społecznej wraz z praktycznym omówieniem każdego z elementów rozstrzygnięcia i uzasadnienia. Sposób formułowania argumentacji ma pomóc pracownikom organów pomocy społecznej, biorącym udział w procesie wydawania decyzji, minimalizować liczbę odwołań uwzględnianych przez samorządowe kolegia odwoławcze.

Po każdej decyzji zamieszczono komentarz wskazujący jej podstawę prawną oraz podstawowe problemy, jakie powstają podczas wydawania danego rozstrzygnięcia, wraz z propozycją ich rozwiązania.

Publikacja zawiera wzory dokumentów dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony www.decyzje-pomoc-spoleczna.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Książka Decyzje w sprawach świadczeń z pomocy społecznej. Wzory z komentarzem - oprawa twarda - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 196 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Decyzje w sprawach świadczeń z pomocy społecznej. Wzory z komentarzem"