pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dęby i burzany. Ukraińskie organizacje i partie związane z biskupem...
Tytuł książki:

Dęby i burzany. Ukraińskie organizacje i partie związane z biskupem stanisławowskim Grzegorzem Chomyszynem

Autor książki:

Joanna Karbarz-Wilińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 316 s.
EAN: 9788382290257
ISBN: 978-83-8229-025-7
Data: 2021-01-19
Obniżka ceny! 28.47  40.00  11.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Dęby i burzany. Ukraińskie organizacje i partie związane z biskupem stanisławowskim Grzegorzem Chomyszynem - Joanna Karbarz-Wilińska - opis książki:

Książka uzupełnia obecną w nauce polskiej lukę w zakresie opracowań dotyczących ukraińskiego nurtu chrześcijańskiego związanego z biskupem stanisławowskim Grzegorzem Chomyszynem. Ukazuje jego funkcjonowanie oraz zasięg oddziaływania w życiu politycznym Ukraińców. Prezentuje rolę, jaką w nim odegrał duchowny, a także działalność organizacji i partii chrześcijańskich, które wspierał. W książce przedstawiono m.in. proces powstawania tych ugrupowań oraz przybliżono ich oblicze ideowe.

Ukazano również stosunek UCh O, UKNP i UNO wobec problemów istotnych nie tylko dla Ukraińców, lecz także dla Polaków.

Książka „Dęby i burzany. Ukraińskie organizacje i partie związane z biskupem stanisławowskim Grzegorzem Chomyszynem” - oprawa twarda - Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Książka posiada 316 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Dęby i burzany. Ukraińskie organizacje i partie związane z biskupem..."
Produkty podobne: