pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czasem święta, czasem ladacznica
Tytuł książki:

Czasem święta, czasem ladacznica

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788326829314
ISBN: 978-83-2682-931-4
Data: 2019-09-25
26.03  36.99  10.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czasem święta, czasem ladacznica - Jacek Masłowski, Joanna Drosio-Czaplińska - opis książki:

NIETYPOWY PRZEWODNIK PO KOBIECOŚCI CZYLI JAK ZROZUMIEĆ
W SOBIE - ŚWIĘTĄ I LADACZNICĘ
Jaki wpływ ma ojciec na poczucie własnej wartości u córki? Dlaczego kobiety narzekają na mało sprawczych partnerów ale takich właśnie wybierają? Czy laski lecą na kasę? Kim są dziwki romantyczki i co się kryje za strategią na blondynkę? Jakie straty ponosi kobieta wojowniczka i na czym tak naprawdę polega kobieca moc? Czy macierzyństwo to polisa na życie czy instynkt? Czy to prawda, że kobiety nie lubią seksu? Jak rycząca czterdziestka może korzystać z życia?
Jacek Masłowski - psychoterapeuta, coach, prezes fundacji Maskulinum i Joanna Drosio-Czaplińska - psycholożka, psychoterapeutka i współzałożycielka Instytutu Psychoterapii Maskulinum dyskutują o współczesnej kobiecości. Przyglądając się stereotypom - jedne obalają, w innych znajdują odzwierciedlenie rzeczywistych motywacji i zachowań kobiet. Ich rozmowa z pewnością wielu zaskoczy i oburzy. Autorzy ukazują, że mimo cywilizacyjnych i społecznych przemian wciąż ciągniemy za sobą gadzi ogon ewolucji, nie nadążając emocjonalnie za zmianami. I podpowiadają jak kobiety mogą się w tym odnaleźć - akceptując w sobie świętą i ladacznicę i budując dojrzały związek oparty na bliskości i..dobrej znajomości siebie samej.

Jacek Masłowski - psychoterapeuta Gestalt, terapeuta EMDR, filozof, coach, trener, publicysta. Prezes Fundacji Masculinum, współzałożyciel Instytutu Psychoterapii Masculinum. Autor poradników zawodowych oraz artykułów publikowanych na łamach Gazety Wyborczej, tygodnika Polityka oraz magazynu Newsweek Psychologia. Współautor książki Czasem czuły, czasem barbarzyńca.

Joanna Drosio-Czaplińska - psycholożka, psychoterapeutka integratywna, terapeutka EMDR, publicystka. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Współzałożycielka Instytutu Psychoterapii Masculinum. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego. Prowadzi warsztaty i wykłady psychoedukacyjne. Jest autorką magazynu Newsweek Psychologia, współpracuje z tygodnikiem Polityka. Autorka książki Jestem tatą! - wywiadów z 12 mężczyznami o tym, jak doświadczają swojego ojcostwa.

Książka „Czasem święta, czasem ladacznica” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Czasem święta, czasem ladacznica"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Człowiek cząstką wszechświata - okładka książki
Człowiek cząstką wszechświata Andrzej Bałandynowicz
Produkty podobne: