pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czarnoskrzydły. Znak Kruka Księga 1

Autor książki:

Ed McDonald

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788374809177
ISBN: 978-83-7480-917-7
Data: 2018-06-21
29.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Niezwykle przebojowy debiut fantasy, który łączy w sobie pomysłowość Chiny Miéville a z dynamiczną przygodową narracją Davida Gemmella".

- Anthony Ryan, autor bestsellera "Legion płomienia"
Nadzieja, rozum, człowieczeństwo: Nieszczęście odbiera je wszystkie.

Pod popękanym i wyjącym niebem rozciąga się rozległe, skażone Nieszczęście, tajemnicza pozostałość wyniszczającej wojny z nieśmiertelnymi istotami znanymi jako Królowie Głębi. Wojna zakończyła się niemal przed wiekiem, a wrogów trzyma w szachu tylko istnienie Maszynerii, straszliwej broni strzegącej granic Nieszczęścia. Nieprzyjaciel przyczaił się po drugiej stronie zatrutej ziemi niczyjej, tętniącej od zwichrowanej magii i złowrogich widm. Obserwuje. Wyczekuje.

Łowca nagród Ryhalt Galharrow oddycha pyłem Nieszczęścia od dwudziestu gorzkich lat. Kiedy dostaje rozkaz odszukania zamaskowanej arystokratki w przygranicznej placówce, niespodziewanie wpada w sam środek szturmu Królów Głębi, który może oznaczać, że nieśmiertelni przestali się lękać Maszynerii. Tylko imponujący pokaz mocy poszukiwanej kobiety, Lady Ezabeth Tanzy, pozwala odeprzeć napastników.

Ezabeth jest cieniem z ponurej przeszłości Galharrowa. Wspólnie wpadają w sieć spisku, który grozi zerwaniem kruchego pokoju, jaki gwarantowała Maszyneria. Galharrow nie jest gotowy na poznanie prawdy o krwi, którą przelał, i bogach, którym ma służyć...

Książka "Czarnoskrzydły. Znak Kruka Księga 1" - Ed McDonald - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 29.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.