pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Widelec, wiedźma i smok. Opowieści ze świata Alagaesii. Tom 1. Eragon

Autor książki:

Christopher Paolini

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 2900 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788374807463
ISBN: 978-83-7480-746-3
Data: 2019-10-17
23.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Autor międzynarodowego bestsellera fantasy powraca z zupełnie nowymi opowiadaniami ze świata Eragona i cyklu Dziedzictwo!
Wędrowiec i przeklęte dziecko. Zaklęcia i magia. I oczywiście smoki. Witamy z powrotem w świecie Alagaesii.

Minął rok od dnia, gdy Eragon opuścił Alagaesię, szukając idealnego domu dla nowego pokolenia Smoczych Jeźdźców. Teraz zmaga się z niekończącą się serią obowiązków i problemów: budową ogromnej twierdzy, zdobywaniem zapasów, strzeżeniem smoczych jaj i łagodzeniem tarć między wojowniczymi Urgalami i wyniosłymi elfami. Dopiero wizja zesłana przez Eldunari, niespodziewani goście i porywająca urgalska legenda pozwalają mu nieco odpocząć i spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy.

Zbiór ten zawiera trzy oryginalne opowiadania, których akcja rozgrywa się w Alagaesii, połączone narracją o dalszych losach Eragona. Dodajmy do tego wyjątki z pamiętnika niezapomnianej czarownicy i wróżki, zielarki Angeli – napisane przez Angelę Paolini, która zainspirowała swojego brata do stworzenia tej niezwykłej postaci!
Znów możemy rozkoszować się niezrównaną wyobraźnią Christophera Paoliniego, dzięki porywającemu nowemu zbiorowi opowiadań ze świata cyklu „Dziedzictwo”!

Książka "Widelec, wiedźma i smok. Opowieści ze świata Alagaesii. Tom 1. Eragon" - Christopher Paolini - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 2900 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.