pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czarno na białym. Gramatyka i sprawność pisania na B2

Autor książki:

Dorota Prążyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: UNIVERSITAS
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 205x295 mm
EAN: 9788324237609
ISBN: 978-83-2423-760-9
Data: 2022-05-10
32.06  49.00  16.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podręcznik Czarno na białym to dwadzieścia cztery lekcje skierowane do wszystkich, którzy chcą kontynuować naukę języka polskiego na poziomie B2. Zawiera obszerny zestaw różnorodnych ćwiczeń przygotowujących zarówno do używania języka, jak i do egzaminu certyfikatowego.

Od podręczników dostępnych w bibliotekach, księgarniach i w Internecie różni go nauka poprawności gramatycznej poprzez formułowanie wypowiedzi pisemnych uzupełniona informacjami z zakresu historii Polski i jej kultury.

Czarno na białym to podręcznik dobrze przemyślany, rzetelnie przygotowany i starannie opracowany. Pozycja ta pozwoli uczącym się na poznawanie języka z elementami kultury polskiej w sposób nowoczesny i efektywny. Gwarantuje szybki wzrost kompetencji językowych i kulturowych.

To swoiste kompendium wiedzy, zawierające bogactwo pomysłów, tematów i typów ćwiczeń, będzie cenną pomocą dla osób ambitnych, które chcą przystąpić do egzaminu z solidną wiedzą językową i retoryczną, a dodatkowo pragną lepiej poznać polską historię i kulturę.

dr hab. Anna Dunin-Dudkowska,
prof. Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Dorota Prążyńska - magister filologii polskiej Uniwersytetu
Jagiellońskiego, dyplomowana nauczycielka języka polskiego i historii z doświadczeniem na wszystkich poziomach
kształcenia, egzaminatorka w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, lektorka języka polskiego z długoletnim doświadczeniem w Szkole Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, nauczycielka polonijna z doświadczeniem w polskich szkołach Łotwy, Ukrainy i Białorusi kierowana do pracy przez
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. W 2019 r. zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Być Polakiem za konspekt lekcji Gramatyka jest ważna i ciekawa.

Książka "Czarno na białym. Gramatyka i sprawność pisania na B2" - Dorota Prążyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo UNIVERSITAS. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]