pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Route A2. Student s book

Dane szczegółowe:
Wydawca: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788374052900
ISBN: 978-83-7405-290-0
Data: 2009-02-25
45.40  55.00  9.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Route A2 jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym bezpośrednio przygotowującym do egzaminu TELC na poziomie A2. Może być kontynuacją podręcznika Route A1 lub pierwszym podręcznikiem w grupach, zarówno false beginners, jak i pre-intermediate. Podręcznik jest szczególnie polecany studentom studiów wyższych, osobom dorosłym kontynuującym naukę języka angielskiego, osobom wyjeżdżającym do krajów anglojęzycznych oraz do realizacji na krótkich kursach w ramach programów unijnych.

Route A2 przeznaczony jest dla osób chcących zdawać egzamin certyfikatowy TELC na poziomie A2, dla studentów studiów wyższych, słuchaczy krótkich intensywnych kursów realizowanych w ramach programów unijnych oraz osób wyjeżdżających do krajów anglojęzycznych.

Główny nacisk, podobnie jak w pierwszej części, położono na umiejętność komunikowania się. Uczniowie mają do dyspozycji ciekawie skonstruowane lekcje oraz ćwiczenia, które zachęcają ich do wypowiedzi ustnych. Oprócz umiejętności przydatnych podczas zdawania egzaminu TELC uczący zapoznają się z praktycznym wykorzystaniem języka angielskiego w różnych sytuacjach. Sekcje powtórzeniowe, opracowane po każdych dwóch jednostkach pozwalają na systematyczne powtarzanie i utrwalanie materiału. Sekcje TEST YOUR SKILLS, które są wiernym odzwierciedleniem prawdziwego egzaminu TELC, pozwalają uczniom na zapoznanie się z technikami wykorzystywanymi na tym egzaminie, zwiększając motywację oraz redukcję stresu. Uczniowie wiedzą, jakiego typu zadań mogą się spodziewać na egzaminie, dlatego ich motywacja do nauki rośnie.

Książka "Route A2. Student s book" - Mariusz Andryszczyk, Marcin Jażwiec - oprawa miękka - Wydawnictwo Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2008 r. Cena 45.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]