pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Dożywocie. Czarna seria
Tytuł książki:

Dożywocie. Czarna seria

Autor książki:

Liza Marklund

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 468 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788380155145
ISBN: 978-83-8015-514-5
Data: 2020-11-27
26.20  27.47  1.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Policjantka Nina Hoffman odkrywa zwłoki swojego kolegi ze służby, Davida Lindholma, Obok ciała denata funkcjonariusze odnajdują wstrząśniętą i przerażoną żonę Julię. Z jej nieskładnych słów można wywnioskować, że do mieszkania wtargnęła jakaś kobieta, zastrzeliła Davida, po czym porwała ich czteroletniego synka i uciekła. Jednak wszystkie dowody zaczynają wskazywać na winę samej Julii. Grozi jej dożywocie. Mimo własnych kłopotów Annika angażuje się w sprawę. Odkrywa, że przeszłość zamordowanego policjanta kryje wiele mrocznych tajemnic, a Julia jest niewinna. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w trakcie którego dziennikarka musi oczyścić Julię z podejrzeń i odnaleźć jej zaginionego syna.
Liza Marklund popularna szwedzka dziennikarka i pisarka, która serią o reporterce kryminalnej Annice Bengtzon zrewolucjonizowała współczesną szwedzką powieść policyjną. Praca w kipiącej życiem redakcji gazety oraz osobiste perypetie głównej bohaterki tworzą szkielet dla niezwykle wciągających historii kryminalnych. Książki Marklund przetłumaczono na 30 języków, a ich sprzedaż przekroczyła 13 milionów egzemplarzy. Jej powieści są bestsellerami w krajach skandynawskich, gdzie zdobyły liczne nagrody literackie.
Najlepsze szwedzkie kryminały piszą dzisiaj kobiety. Liza Marklund była pierwszą królową kryminałów, a jej ostatnia książka, Dożywocie, pokazuje, że jej pozycja jest niezagrożona. Liza jest po prostu najlepsza.
Amelia
Dziennikarskie doświadczenie Marklund nie zubaża jej stylu. Przeciwnie, dodaje mu siły i celności wyrazu.
Expressen
Mam wrażenie, że Liza Marklund pisze coraz lepiej, coraz bardziej troszczy się o słowa, wsłuchuje w ich brzmienie, zastanawia się, co naprawdę znaczą, jakie budzą emocje, nawet gdy pozostają niewypowiedziane.
Helsingborgs Dagblad

Książka "Dożywocie. Czarna seria" - Liza Marklund - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 468 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Liza Marklund - autor m.in.:
Produkty podobne:
Żebro Adama - okładka książki

Żebro Adama

Antonio Manzini