pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Piękne ciało

Autor książki:

Christie Daugherty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788380157361
ISBN: 978-83-8015-736-1
Data: 2019-09-06
20.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dowody nigdy nie kłamią. Trzeba tylko dobrze je odczytać.

W prestiżowej dzielnicy Savannah popełniono morderstwo. Ofiarą jest Naomi Scott, młoda studentka prawa. Dziewczynę zastrzelono i brakuje świadków tragicznego zdarzenia.

Morderstwem interesuje się reporterka kryminalna Harper Mc Clain. Dziennikarka odnosi wrażenie, że zna ofiarę. Wydaje się jej, że kojarzy tę twarz! Tylko skąd? Zupełnie nie może przypomnieć sobie okoliczności spotkania z Naomi.

Według policji zabójcą może być jeden z trzech mężczyzn: były chłopak z kryminalną przeszłością, szalenie zadurzony właściciel baru lub syn prokuratora generalnego, z którym Naomi się spotykała. Wszyscy trzej twierdzą, że ją kochali. Czy któryś z nich mógł zabić?
Gdy całe miasto domaga się odpowiedzi na pytanie "kto zabił?", Harper spotykają problemy zawodowe. W redakcji gazety szykuje się kolejna fala zwolnień. Szefowa Harper obawia się, że obie mogą stracić pracę. Jeżeli chcą przetrwać, dziennikarka musi rozwiązać zawiłą zagadkę pełną zazdrości, miłości i intrygi.

Christi Daugherty - przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Pod pseudonimem C.J. Daugherty napisała cykl thrillerów dla młodzieży "Wybrani", który przetłumaczono na 24 języki. Jej pierwsza powieść kryminalna "Echo morderstwa" ukazała się w 2018 roku.

Książka "Piękne ciało" - Christie Daugherty - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.71 zł. Zapraszamy na zakupy!