pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Śmierć nie ucieknie

Autor książki:

Przemysław Borkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788366981003
ISBN: 978-83-6698-100-3
Data: 2021-10-27
26.15  39.90  13.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Julia Gierszewska jest młodą piosenkarką u progu wielkiej kariery. Pewnego dnia po przebudzeniu zastaje w mieszkaniu martwe ciało swojego menadżera, a po suto zakrapianej nocy kobieta nie potrafi określić, jak doszło do tego, że mężczyzna nie żyje. Kto go zabił? Ona? A może ktoś inny?
W panice Julia wychodzi z domu, wsiada do taksówki i prosi kierowcę, by jechał przed siebie. By wywiózł ją daleko poza Warszawę.

Z czasem nabiera podejrzeń - czy ten człowiek, który pomaga jej uciec, jest na pewno jej sprzymierzeńcem? Stopniowo przestaje być również jasne, kto kogo powinien bardziej się bać: ona jego, czy on jej.

Tymczasem sprawą zamordowanego menadżera zajmuje się prokurator Gabriela Seredyńska, która kiedy raz podejmie trop, nie odpuści, choćby miała to przypłacić własnym życiem.

"Z jednej strony show-biznes, prawnicy i polityka, z drugiej niepowtarzalnie osobisty świat bohaterki, a wszystko w osnowie realiów otaczającej nas współczesności. Wartka i niezwykle wciągająca opowieść, w której prawda okazuje się zupełnie inna, niż sądziliśmy na początku."
Igor Brejdygant

Książka "Śmierć nie ucieknie" - Przemysław Borkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.15 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]