pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Ćwiczenia i zadania z transportu, spedycji i logistyki z rozwiązaniami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 99 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379300631
ISBN: 978-83-7930-063-1
Data: 2014-01-15
22.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Wybór tematyki podyktowany był potrzebą przygotowania publikacji poświęconej wyłącznie ćwiczeniom praktycznym i zadaniom inspirującym Czytelnika do samodzielnego rozwiązania. Pozycja ta może być uzupełnieniem często skromnego wyposażenia w polskich placówkach edukacyjnych pracowni zawodowych, poświęconych nauce zawodów: technik logistyk, technik spedytor, technik transportu drogowego.

Opracowanie to jest dobrym materiałem do realizacji w szkołach średnich (np. technikach) przedmiotów zawodowych takich, jak: laboratorium transportowo- spedycyjne, pracownia spedycyjna, laboratorium magazynowe, pracownia firmy transportowej, procesy transportowe w logistyce, planowanie dystrybucji, planowanie przepływów zasobów. Jednocześnie dla wyrównania wiedzy i umiejętności merytorycznej wśród studentów, publikacja ta spełnia swoją rolę w zajęciach prowadzonych na poziomie licencjackim i magisterskim.

Podręcznik „Ćwiczenia i zadania z transportu, spedycji i logistyki z rozwiązaniami” - oprawa miękka - Wydawca: Difin. Cena 22.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.