pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka wiatrów. Wilczy dwór

Autor książki:

Magdalena Kordel

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x204 mm
EAN: 9788324045648
ISBN: 978-83-2404-564-8
Data: 2017-06-16
29.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

O przeszłości, która zmienia wszystko
Nowa seria autorki bestsellerowego Anioła do wynajęcia
Życie Konstancji już raz legło w gruzach. Dzięki własnej sile i determinacji stanęła na nogach. Jest panią dużego majątku, ale trzyma się na uboczu, wiedzie spokojne, choć samotne życie. Jej powiernicą jest stara ochmistrzyni Pelasia.

Kiedy po wielu latach do jej dworu przyjeżdża Jan, Konstancja jest przekonana, że stoi za tym coś więcej niż chęć spotkania się z dawną miłością. Z niezwykłą siłą wracają wspomnienia i uśpione uczucia: rozpacz po śmierci męża, powstanie listopadowe, rozstanie z najlepszą przyjaciółką. Wizyta Jana sprawia, że Konstancja zaczyna inaczej patrzeć na otaczający ją świat i ludzi, dostrzega sprawy, które dotąd umykały jej uwadze. A to dopiero początek zmian. Co musi się stać, by jej życie wróciło do dawnego rytmu?
Pierwszy tom nowej serii Wilczy dwór Magdaleny Kordel to wciągająca opowieść o długo skrywanych tajemnicach, a także o sile więzi, magii wspomnień i meandrach uczuć. Dzięki niej przeniesiesz się do świata ponadczasowych emocji.

Magdalena Kordel - autorka bestsellera Anioł do wynajęcia oraz serii Uroczysko i Malownicze. Jej powieści sprzedały się w blisko 200 000 egzemplarzy.

Książka "Córka wiatrów. Wilczy dwór" - Magdalena Kordel - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.