pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Córka

Autor książki:

Elena Ferrante

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788382306491
ISBN: 978-83-8230-649-1
Data: 2023-11-14
26.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Ta powieść to olbrzymi sukces ... Delikatna, ale śmiała, precyzyjna, ale ulotna, ostra niczym nóż, ale kojąca niczym balsam.

La Repubblica

Córka to powieść o sytuacji kobiet: konfliktach, które mogą się pojawić w małżeństwie, ginącej miłości i pasji, trudnych relacjach z dziećmi, które jednocześnie utrudniają i pomagają swobodnie wyrażać uczucia.

La Stampa Leda to rozwiedziona nauczycielka literatury angielskiej. Gdy jej córki wyjeżdżają do Kanady, by zamieszkać z ojcem, może się wydawać, że czeka ją okres pełen bólu i melancholii. Tymczasem kobieta z zażenowaniem stwierdza, że czuje się wolna, a jej życie staje się lżejsze. Leda postanawia wyjechać na wakacje nad morze, na południe kraju. Kilka pierwszych dni upływa jej spokojnie, do czasu aż kobieta spotyka pewną obcesową rodzinę, w obecności której czuje niepokój, a czasem nawet strach. Jedno, z pozoru niewinne, zdarzenie, sprawia, że do Ledy powracają wspomnienia wyborów, których dokonała jako matka, a które poważnie wpłynęły na losy jej rodziny. Z czasem ta spokojna opowieść o odkrywającej siebie na nowo kobiecie staje się historią konfrontacji z przeszłością i trudnym macierzyństwem

Książka "Córka" - Elena Ferrante - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2023 r. Cena 26.00 zł. Zapraszamy na zakupy!