pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Co widziały cztery ściany

Autor książki:

Pati Maczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 170 s.
Wymiar: 210x148 mm
EAN: 9788381197410
ISBN: 978-83-8119-741-0
Data: 2021-03-02
23.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka oparta na prawdziwych zdarzeniach.
Poruszająca historia o drodze do odzyskania własnej tożsamości i kontroli nad swoim życiem. To opowieść o smutkach, radościach, nadziejach, rozczarowaniach, bólu, cierpieniu, bezsilności i heroicznej walce o życie swoje i swoich dzieci. Główni bohaterowie mają jeden wspólny mianownik każdy z nich padł ofiarą przemocy domowej. Ale również każdy z nich próbuje odzyskać swoje życie i uwolnić się z rąk agresora.
Główna bohaterka przez wiele lat pozwalała się poniżać, bić, a nawet gwałcić osobie, która powinna być dla niej kimś bliskim mężowi. Reakcja policjantów na ten akt bestialstwa pozostawia wiele do życzenia. Mimo licznych błędów systemu w całym procesie zgłaszania popełnienia przestępstwa przez współmałżonka braku empatii, wsparcia i profesjonalnego podejścia, jest za to wyśmiewanie, wrogość i obojętność. Ofiary, którym los zgotował piekło na ziemi pokazują i przekonują, że mimo wszystko warto jest walczyć o siebie i dzieci. Wyrwać się z rąk oprawców i postarać się żyć normalnie. Może ktoś w końcu, wyciągnie pomocną dłoń i pomoże wyrwać się z piekła.

Książka "Co widziały cztery ściany" - Pati Maczyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 170 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.03 zł. Zapraszamy na zakupy!