pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Cienie Nocnego Targu

Autor książki:

Cassandra Clare

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 636 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788374805827
ISBN: 978-83-7480-582-7
Data: 2019-10-04
33.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autorka bestsellerów Cassandra Clare opublikowała nowy ekscytujący zbiór opowiadań o Jemie Carstairsie, który przemierza Nocne Targi na całym świecie. "Cienie Nocnego Targu" to kolejne dzieło ze świata Nocnych Łowców.

Nocny Targ jest miejscem spotkań faerie, wilkołaków, czarowników i wampirów. Podziemni sprzedają tam i kupują magiczne przedmioty, dobijają mrocznych targów i szeptem przekazują sobie tajemnice, którymi nie chcą się dzielić z Nefilim. Jednakże przez dwieście lat Nocne Targi odwiedzał także regularny gość z Miasta Kości, położonego w samym sercu świata Nocnych Łowców: brat Zachariasz - jako Cichy Brat - jest zaprzysiężonym strażnikiem praw i wiedzy Nefilim. Dawniej był jednak Nocnym Łowcą znanym jako Jem Carstairs, a jego ukochaną była - i nadal jest - czarownica Tessa Gray. Przez wiele lat Jem przeczesuje Nocne Targi w poszukiwaniu pamiątki ze swojej przeszłości.

Wyrusz w tę podróż razem z Jemem i poznaj - rzucone na tło mrocznych knowań i przepychu Nocnego Targu - historię nieszczęśliwej miłości Anny Lightwood, dzieje wielkiego grzechu Matthew Fairchilda oraz wojenne losy Tessy Gray. Valentine Morgenstern kupuje tam duszę, a dusza młodego Jace a Waylanda znajduje bezpieczne schronienie. Na Targu ukrywa się zaginiony dziedzic i ukochany duch, ale gdy sprzedasz swoje serce, nikt nie będzie mógł cię ocalić, nawet brat Zachariasz.

Książka "Cienie Nocnego Targu" - Cassandra Clare - oprawa miękka - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 636 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.