pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczne intrygi. Tom 1. Pani Noc

Autor książki:

Cassandra Clare

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Oprawa: twarda
Ilość stron: 832 s.
EAN: 9788367353007
ISBN: 978-83-6735-300-7
Data: 2022-07-15
43.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Minęło pięć lat od wydarzeń przedstawionych w "Mieście Niebiańskiego Ognia", po których Nocni Łowcy znaleźli się na skraju zagłady. Emma Carstairs nie jest już pogrążoną w żałobie dziewczynką, lecz młodą kobietą, która zamierza za wszelką cenę dowiedzieć się, kto zabił jej rodziców, i pomścić ich śmierć. Wraz ze swoim parabatai, Julianem Blackthornem, musi się nauczyć ufać swojemu sercu i rozumowi, gdy odkrywa demoniczny spisek obejmujący zasięgiem całe Los Angeles, od Sunset Strip aż po morskie fale roztrzaskujące się na plażach Santa Monica. Gdyby jeszcze serce nie prowadziło jej na manowce...

Jakby mało było tych komplikacji, brat Juliana Mark - uprowadzony przez faerie przed pięcioma laty - zostaje teraz uwolniony w geście dobrej woli ze strony porywaczy. Faerie rozpaczliwie poszukują mordercy, który zbiera wśród nich krwawe żniwo - i w tych poszukiwaniach potrzebują pomocy Nocnych Łowców. Kłopot w tym, że w krainie faerie czas płynie inaczej i Mark nie tylko prawie się nie postarzał, ale na dodatek nie rozpoznaje nikogo ze swoich bliskich. Czy będzie w stanie naprawdę wrócić na łono rodziny I czy faerie naprawdę na to pozwolą Oto rozdzierające serce wprowadzenie do nowej serii Cassandry Clare, "Mroczne intrygi", wciągająca gra pozorów, pełna magii i obfitująca w przygody Nocnych Łowców.

Książka "Mroczne intrygi. Tom 1. Pani Noc" - Cassandra Clare - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Cena 43.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.