pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego...
książka:

Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Barbelo
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788393311224
ISBN: 978-83-9331-122-4
Data: 2013-05-09
25.25  35.90  10.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia - Gotham Chopra, Deepak Chopra - opis książki:

Poznajcie największy sekret Michaela Jacksona i historię kilku wspaniałych przyjaźni! Kiedy Rita Chopra wylatuje nagle do Indii, żeby towarzyszyć swemu chorującemu ojcu, Gotham otrzymuje od niej tajemniczą wskazówkę, aby zajął się swoim ojcem. Deepak Chopra, podróżujący po całym świecie trener osobisty wielu amerykańskich sław, lekarz i filozof, jest na co dzień raczej bardzo samodzielny i niezależny. Sugestia dotyczy czegoś zupełnie innego niż pomoc w zwykłych sprawach... Mama Gothama realizuje zupełnie inny plan... I oto Gotham i Deepak po raz pierwszy w życiu mają szansę naprawdę zbliżyć się do siebie. Nawet nie jako ojciec z synem, ale jako dwaj przyjaciele poszukujący wspólnie odpowiedzi na ważne dla nich pytania. Dużo ze sobą przebywają i rozmawiają. Tematem ich rozmów oraz bohaterami często zabawnych sytuacji są Cleo i Krishu pies Gothama oraz jego niespełna trzyletni syn. Obaj wspominają także bliskiego przyjaciela, Michaela Jacksona. Michael zmarł nagle w trakcie powstawania tej książki. Czego nauczyć małego Krishu, zanim dorośnie Co jest podstawą trwałych związków Jak radzić sobie ze śmiercią bliskich To kilka z wielu pytań, jakie wyłaniają się ze wspólnych rozmów ojca i syna. Gotham tworzy ciepły obraz rodziny wzajemnie się wspierającej i stawiającej na tradycyjne wartości oraz bliskość, rodziny, dla której ważna jest dbałość o własne korzenie i pamięć o najbliższych sercu. Pokazuje także, jak stać obiema, a nawet czterema (!) nogami na ziemi, czerpiąc jednocześnie siłę i mądrość z najstarszych duchowych tradycji. Może to jest jego klucz do szczęśliwego życia Książkę poleca Maria Czubaszek: Mówi się, że z wiekiem człowiek mądrzeje. Ale tak się tylko mówi. Bo gdyby naprawdę tak było, w moim wieku powinnam już być chodzącą mądrością. Niestety, nie jestem. Dlatego przychylam się raczej do opinii, że z wiekiem człowiek po prostu się starzeje. Ja w każdym razie tak mam. A im jestem starsza, tym częściej powtarzam (za Oscarem Wildem), że im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta. Zwłaszcza psy. Pierwszego dostałam, a dokładnie wyprosiłam, na swoje 7-me urodziny. Od tego czasu zawsze, z przerwami na pogodzenie się z odejściem ostatniego, mam jakiegoś psiaka. Najczęściej ze schroniska, po przejściach, wielorasowego, o nienachalnej urodzie, ale zawsze kochanego. I kochającego. Bezwarunkowo. Bo pies właśnie tak kocha. Podejrzewam, że tylko pies. Od niego człowiek może się uczyć lojalności i wierności. I może tylko chcieć być tak dobrym człowiekiem, za jakiego uważa go jego pies. Psy naprawdę zasługują na lepszych ludzi. I na taką książkę, jak Chodząca mądrość. Gorąco polecam! Maria Czubaszek (polska pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka)

Książka „Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego życia” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Barbelo.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Chodząca mądrość. Trzy pokolenia, dwa psy i poszukiwanie szczęśliwego..."
Gotham Chopra, Deepak Chopra - autor m.in.:
Naturalne piękno Ścieżka wewnętrznej - okładka książki
Naturalne piękno Ścieżka wewnętrznej przemiany Deepak Chopra, Kimberly Snyder;
Uzdrów sam siebie Rewelacyjna i - okładka książki
Uzdrów sam siebie Rewelacyjna i rewolucyjna ścieżka... Deepak Chopra, M.D., Rudolph E. Tanzi;
Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej - okładka książki
Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany Deepak Chopra, Kimberly Snyder;
Wojna światopoglądów. Czy naukowcy - okładka książki
Wojna światopoglądów. Czy naukowcy mają duszę? Deepak Chopra, Leonard Mlodinow;
Droga do miłości - okładka książki
Droga do miłości Deepak Chopra;
Produkty podobne:
Mój piękny syn - okładka książki
Mój piękny syn David Sheff
Utracony dar słonej krwi - okładka książki
Utracony dar słonej krwi Alistair MacLeod
Jedyna - okładka książki
Jedyna Marisa Santos
Rzymskie puzzle - okładka książki
Rzymskie puzzle Anna E. Branicka