pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Chłopaki z Marsa

Autor książki:

Naval

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bellona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 270 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788311158726
ISBN: 978-83-1115-872-6
Data: 2020-05-20
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

GROM to nie jest logo, nazwa obiektu, muru czy uzbrojenia. GROM tworzą ludzie, ludzie z ogromną pasją.

Twórca GROM-u Generał Petelicki wiedział, że aby stworzyć tak elitarną jednostkę nie wystarczy przebrać ludzi w wypasione mundury, berety, wyposażyć w uzbrojenie, którego zazdrościł nam świat. Aby powstała nowa żołnierska jakość najważniejsza była zmiana mentalna.

Naval opowiada właśnie o takich ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją ową przemianę przeszli. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju.

To kolejna już książka Navala, która jest kontynuacją cyklu wspomnień z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku. Chłopaki z Marsa znowu lądują w Iraku, misja stabilizacyjna przekształca się w brutalną wojnę. Nadżaf, Faludża, Mosul czy Karbala stały się miastami, w których trwały regularne bitwy. Wszędzie tam był GROM, po piętnastu latach przyszedł czas na opowieść, czas na prawdę o tamtej rzeczywistości.

Książka "Chłopaki z Marsa" - Naval - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Bellona. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2020 r.