pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wiedźma.com.pl. Komedia paranormalna (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788367048729
Data: 2022-07-01
27.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Historia Reszki, której życie wywraca się do góry nogami po odziedziczeniu dość osobliwego spadku po swej nieżyjącej (lecz tak nie do końca) dalekiej krewnej – wprowadza słuchacza w świat pełen magii i ironicznego poczucia humoru!
Samotna matka sześciolatka, mieszkająca kątem u rodziców, otrzymuje spadek.  Stary dom w małej wiosce, której nie ma nawet na mapie Google. 
Waha się, czy chce zamieszkać tam, gdzie zawracają ptaki a ludzie żyją, jakby świat stanął w miejscu. W dodatku okazuje się, że spadkodawczynią była wioskowa wiedźma, która rządziła mieszkańcami wioski za pomocą rzucanych przez siebie uroków. I dalej chciałaby rządzić, za pomocą Reszki…
Im dłużej jednak Reszka przebywa w Czcince, tym dziwniejsze rzeczy dzieją się dookoła niej, a ona coraz częściej i coraz intensywniej zastanawia się, dlaczego to właśnie ona otrzymała ten dom po Katarzynie Szyft. Kim była ta kobieta i co takiego wydarzyło się w wiosce na przestrzeni lat

Audiobook „Wiedźma.com.pl. Komedia paranormalna (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 27.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.