pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Pakiet Róża Krull na tropie (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788380758612
Data: 2019-11-21
56.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


„Róża Krull na tropie” to cykl dla wszystkich miłośników czarnych komedii oraz zwolenników kryminałów, którzy wyróżniają się sporym poczuciem humoru. Poznaj komediową serię kryminalną, która skradła serca wielu Czytelników!
„Do trzech razy śmierć”. Autorka powieści kryminalnych, Róża Krull, otrzymuje zaproszenie na zjazd pisarzy. Już pierwszego dnia jej koleżanka po piórze zostaje otruta. Pisarka rozpoczyna prywatne śledztwo. Pomagają jej w tym zakochany w gotowaniu specjalista od public relations, zafascynowany kryminałami boy hotelowy oraz trzy szalone blogerki. Czy detektywi-amatorzy okażą się skuteczniejsi od policji?
„Lustereczko, powiedz przecie”. Róża Krull jest świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Wkrótce okazuje się, że nie miał on żadnego powodu, aby zdecydować się na tak desperacki czyn. Zaintrygowana Róża rozpoczyna śledztwo i szybko przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie więcej niż ona sama, znajdują się też psychopaci, gotowi na wszystko, aby tylko zdobyć tytuł Najprzystojniejszego Polaka Roku... Tym razem w rozwiązaniu zagadki kryminalnej pomaga też sam Mister Polski, Rafał Maślak.

„Kto zabił Kopciuszka?” Róża otrzymuje zaproszenie na głośny bal charytatywny, który przyciąga wiele sław. Niestety, podczas bankietu dochodzi do morderstwa. Tak naprawdę zabić mógł każdy, a motyw nietrudno znaleźć. Krull musi jednak działać szybko, ponieważ w gronie podejrzanych znajduje się również jej bliski przyjaciel, popularny bloger Mario. Czy śledztwo, jakie przeprowadzi pisarka, przyniesie przełom w sprawie, a mężczyzna zostanie oczyszczony z wszelkich zarzutów?
Zawartość pakietu:
Róża Krull na tropie. Tom 1. Do trzech razy śmierć – Czas: : 6 godz. 21 min– ISBN 978-83-8075-837-7
Róża Krull na tropie. Tom 2. Lustereczko powiedz przecie – Czas: 7 godz. 12 min– ISBN 978-83-8075-840-7
Róża Krull na tropie. Tom 3. Kto zabił Kopciuszka? – Czas: 6 godz. 47 min– ISBN 978-83-8075-839-1

Audiobook „Pakiet Róża Krull na tropie (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 56.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.