pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Career Paths. Plumbing

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9781471500657
ISBN: 978-14-7150-065-7
Data: 2012-06-27
Cena wydawcy: 62.50 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Plumbing z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z hydrauliką, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Seria ma docelowo liczyć 24 części, z których każda poświęcona będzie innej specjalności zawodowej.

Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w technikach, szkołach zawodowych, uczelniach wyższych i na specjalistycznych kursach językowych.

Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.

Książka "Career Paths. Plumbing" - Virginia Evans, Jenny Dooley, S. Wright - oprawa miękka - Wydawnictwo Express Publishing. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2011 r.