pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Career Paths: Human Resources SB + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Wymiar: 295x210 mm
EAN: 9781471562693
ISBN: 978-14-7156-269-3
Data: 2021-03-25
75.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Human Resources z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z zarządzeniem zasobami ludzkimi, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.
Książka ucznia (Student s Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: pracownicy, świadczenia, rozmowy kwalifikacyjne, różnice i podobieństwa między pracownikami, relacje międzyludzkie.
Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - Digi Booka. Digi Book to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. Digi Book oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka. Dostęp do Digi Booka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.
Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1

Podręcznik „Career Paths: Human Resources SB + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 75.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.