pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

C# Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami

Autor książki:

Mirosław J. Kubiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
EAN: 9788328382008
ISBN: 978-83-2838-200-8
Data: 2021-08-12
31.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

C# - prędko, prosto, praktycznie!
Poznaj konstrukcje języka
Naucz się przetwarzać dane
Zacznij programować obiektowo
C# - wieloparadygmatowy język programowania opracowany przez firmę Microsoft - z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród profesjonalistów z branży IT. Przejrzysta struktura kodu, wygoda stosowania, potężne możliwości i wsparcie ze strony platformy .NET - wszystko to sprawia, że są duże szanse, by ten trend utrzymywał się przez kolejne lata, zapewniając osobom znającym C# stały strumień ofert pracy w najlepszych firmach informatycznych świata. Jeśli chcesz należeć do tego grona, sięgnij po odpowiednie źródło wiedzy.

Nowe, rozszerzone wydanie książki C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami, zawierające cenne wskazówki i informacje na temat najnowszych wersji języka, pomoże Ci skutecznie rozwinąć umiejętności programistyczne. Dowiesz się, jak komunikować się z użytkownikiem programu, prawidłowo i wydajnie korzystać z instrukcji sterujących, przechowywać dane przy użyciu tablic, łańcuchów znakowych i kolekcji obiektów, a także odczytywać i zapisywać pliki tekstowe i binarne. Opanujesz również podstawy programowania obiektowego, funkcyjnego i współbieżnego. A wszystko to na konkretnych przykładach i z naciskiem na praktykę.

Operacje wejścia-wyjścia i obsługa wyjątków
Instrukcje warunkowe i instrukcje pętli
Tablice, łańcuchy znakowe, kolekcje
Operacje na plikach i strumieniach
Podstawy programowania obiektowego
Wprowadzenie do współbieżności
Podstawy programowania funkcyjnego
Poszerz swoją wiedzę o C# - i dołącz do najlepszych!

Książka "C# Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami" - Mirosław J. Kubiak - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.