pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych

Autor książki:

Tomasz Rak, Krzysztof Żydzik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788324694969
ISBN: 978-83-2469-496-9
Data: 2015-03-04
Cena wydawcy: 89.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poznaj najlepsze narzędzia Microsoftu do tworzenia aplikacji webowych Możliwości języka C# w zakresie tworzenia aplikacji internetowych Platformy i narzędzia ułatwiające budowanie i wdrażanie aplikacji webowych Praktyczne sposoby tworzenia aplikacji WWW i serwisów internetowych Dynamiczny rozwój sieci i jej wkraczanie w coraz to nowe obszary życia pozwala nam korzystać z większości usług z dowolnego miejsca na świecie i za pośrednictwem każdego urządzenia z dostępem do internetu. Aby użytkownik mógł swobodnie poruszać się po sieci, konieczne jest rozwijanie coraz bardziej zaawansowanych, wygodniejszych i szybszych aplikacji internetowych działających po stronie serwera. Do niedawna większość aplikacji tego rodzaju była pisana w takich językach, jak PHP, Python lub Java, obecnie natomiast ogromną popularność zdobywają w tej dziedzinie język C# i platforma MVC.

Jeśli dysponujesz ogólną wiedzą na temat programowania i baz danych, opanowałeś lub właśnie opanowujesz podstawy języka C# i chcesz poznać platformę MVC oraz możliwości, jakie oferuje ona w zakresie tworzenia aplikacji webowych, sięgnij po tę książkę. Nie stanowi ona klasycznego podręcznika do programowania, lecz raczej zbiór praktycznych wskazówek i objaśnień pozwalających w krótkim czasie rozpocząć przygodę z tworzeniem aplikacji internetowych, a następnie logicznie ją kontynuować. Dzięki lekturze krok po kroku poznasz proces powstawania kodu aplikacji i jego wdrażania przy użyciu różnych narzędzi. Poznaj świat aplikacji internetowych! Podstawy języka C# i jego możliwości Wzorce projektowe i architektoniczne oraz ich stosowanie Możliwości webowych platform firmy Microsoft Tworzenie aplikacji i serwisów internetowych oraz ich wdrażanie Optymalizowanie aplikacji pod kątem wymagań wyszukiwarek i serwisów społecznościowych Budowa własnego portalu Buduj doskonałe serwisy internetowe w języku C# z platformą MVC!

Książka "C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych" - Tomasz Rak, Krzysztof Żydzik - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]