pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych
Tytuł książki:

Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych

Autor książki:

Urszula K. Zawadzka-Pąk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378041009
ISBN: 978-83-7804-100-9
Data: 2013-01-16
pozycja niedostępna
Produkty podobne:

Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych - Urszula K. Zawadzka-Pąk - opis książki:

Publikacja pomocna w procesie wdrażania i opracowywania budżetu zadaniowego w jednostkach sektora finansów publicznych - adresowana zarówno do jednostek podsektora rządowego, jak i samorządowego.

Pracownicy zobowiązani do wdrożenia budżetu zadaniowego w jednostce znajdą tu szereg praktycznych informacji dotyczących m.in.: obowiązujących uregulowań prawnych w zakresie budżetu zadaniowego, przygotowywania budżetu zadaniowego oraz rozwiązywania praktycznych trudności związanych z jego doskonaleniem, ze szczególnym zwróceniem uwagi na właściwe formułowanie celów i zadań wraz z doborem mierników realizacji tych zadań, ewidencjonowania wydatków w układzie zadaniowym, sprawozdawczości zadaniowej oraz kontroli budżetu zadaniowego.

Wiele uwagi poświęcono również problematyce budżetu zadaniowego w jednostkach samorządu terytorialnego, ilustrując opis wdrożenia i stosowania budżetu zadaniowego licznymi przykładami z praktyki polskich samorządów.

Urszula K. Zawadzka-Pąk Asystent w Katedrze Finansów i Prawa Finansowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, specjalista z zakresu budżetu zadaniowego. Absolwentka Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, Prawa i Zarządzania Finansami Publicznymi na Uniwersytecie Paryż 1 Panteon-Sorbona (Master 2). Autorka publikacji z zakresu prawa finansowego, w tym dotyczących budżetu zadaniowego w Polsce, Francji i Wielkiej Brytanii.

Książka „Budżet zadaniowy w jednostkach sektora finansów publicznych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Urszula K. Zawadzka-Pąk - autor m.in.: