pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Brud

Autor książki:

David Vann

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pauza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788395352362
ISBN: 978-83-9535-236-2
Data: 2019-09-10
26.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Dwudziestodwuletni Galen mieszka z matką w odosobnionej, otoczonej sadami owocowymi starej rezydencji w Kalifornii. Ojca nie zna, przemocowy dziadek nie żyje, a babcia powoli traci pamięć. Żadne z nich nie pracuje, utrzymują się z rodzinnego majątku, na który czyhają siostra matki Helen i jej siedemnastoletnia córka Jennifer. Kiedy w pięcioro wyruszają na kilka dni wspólnego, rodzinnego odpoczynku, długo skrywane emocje wybuchają.

David Vann po raz kolejny zaskakuje i szokuje, przedstawiając nam Galena. Zaprasza czytelników do odwiedzenia zakamarków umysłu tego rozgorączkowanego, niestabilnego psychicznie bohatera, który powoli osuwa się w szaleństwo.

Vann ma niezwykły dar obrazowania surowej rzeczywistości rodziny, którą trzymają przy sobie nienawiść i przemoc. Fascynująca, trudna do zapomnienia lektura.

Library Journal?
Odważna i znakomita. Brud pokazuje nam coś nieoczekiwanego i zaskakującego. Szczegóły, jak zawsze u Vanna, są oddane idealnie.

San Francisco Chronicle
David Vann jest mistrzem pisania o najciemniejszej stronie ludzkiego serca nurkuje w mroczne zakątki ludzkiej psychiki. To powieść jednocześnie fascynująca i niepokojąca.

Denver Post
Autor, którego można czytać i czytać.

The Economist
Niepokojąca.

Financial Times

Książka "Brud" - David Vann - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Pauza. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.58 zł. Zapraszamy na zakupy!