pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Blisko, coraz bliżej

Autor książki:

Danuta Awolusi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
EAN: 9788367176897
ISBN: 978-83-6717-689-7
Data: 2022-05-31
29.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

W tej historii jest dużo seksu. Seksu, o którym trzeba i warto rozmawiać.

Kobiecość ma wiele twarzy. Każda z nich jest piękna i wyjątkowa. To właśnie ona łączy trzy historie o (nie)zwykłym życiu (nie)zwykłych kobiet. Poznaj Różę, Jagodę i Kamilę.

Róża to nauczycielka biologii, która ma nastoletnią córkę i całkiem uporządkowane życie. Od szesnastu lat żyje w małżeństwie - z pozoru bardzo udanym. Czego jej brakuje, uświadamia sobie, gdy zaczyna mówić głośno o swoim życiu seksualnym. Róża nigdy nie miała orgazmu.

Kamila to wzięta youtuberka i świetna menadżerka marketingu. Sukcesy na polu zawodowym dają jej wiele satysfakcji, której nie znajduje w sypialni. Partner kobiety nie potrafi odpowiedzieć na jej potrzeby seksualne.

Życie Jagody, aktywnej podróżniczki, spełnionej żony i mamy, na zawsze zmienia się przez wypadek samochodowy. Sparaliżowana od pasa w dół, musi na nowo odnaleźć się w codzienności. I choć świetnie sobie radzi na wielu płaszczyznach, w sypialni jej niepełnosprawność staje się dla męża barierą nie do przeskoczenia.

Ta książka powstała z miłości do kobiet. Dasz się zaprosić do rozmowy

Książka "Blisko, coraz bliżej" - Danuta Awolusi - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.49 zł. Zapraszamy na zakupy!