pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Blask popiołów. Myśli o Wszechświecie dla wierzących w Boga

Autor książki:

Mirosław Kozłowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788377229170
ISBN: 978-83-7722-917-0
Data: 2013-11-18
26.47  34.00  7.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Po wybuchu niektórych Supernowych pozostaje "popiół" w postaci jąder pierwiastków węgla, tlenu, azotu, wapnia i żelaza. Z tego kosmicznego popiołu po miliardach lat powstanie ŻYCIE. Tak powstaliśmy my, dzięki skrupulatnemu planowi STWÓRCY. Nasza świadomość jest JEGO ŚWIADOMOŚCIĄ. Dał nam możliwość uczestniczenia w Jego dziele STWORZENIA. Możemy z tej możliwości skorzystać. Jeżeli nie skorzystamy to wraz z nasza przestrzenią i czasem znikniemy na zawsze O tym właśnie jest ta książka.

Blask Popiołów jest przeznaczony dla każdego - można go czytać nawet przed snem. Sprawy uważane powszechnie za trudne - szczególna teoria względności, mechanika kwantowa, świadomość - przedstawiłem tak, aby Czytelnik mógł się do nich przyzwyczaić. Wracam do nich w książce kilkakrotnie - stąd może powstać wrażenie powtórzeń - ale są one potrzebne i zamierzone. Repetitio est mater studiorum. Wiem o tym jako nauczyciel nauczycieli i wieloletni wykładowca uniwersytecki w Polsce i za granicą. Mirosław Kozłowski - profesor Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Mirosław Kozłowski specjalizuje się w badaniach materii w ekstremalnych warunkach, ze szczególnym uwzględnieniem procesów przebiegających w materii jądrowej oraz w skali astronomicznej. Jest autorem 350 prac naukowych z dziedziny fizyki wysokich energii i astrofizki. Na Uniwersytecie Warszawskim utworzył Nauczycielskie Kolegium Fizyki, którym kierował przez 10 lat. W Kolegium wykształcił 300 licencjatów i 180 magistrów fizyki. Autor jest członkiem American Scientific Affiliation skupiających amerykańskich i kanadyjskich naukowców-chrześcijan.

Książka "Blask popiołów. Myśli o Wszechświecie dla wierzących w Boga" - Mirosław Kozłowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]