pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Blankets. Pod śnieżną kołderką

Autor książki:

Craig Thompson

Dane szczegółowe:
Wydawca: timof i cisi wspólnicy
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 592 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788365527714
ISBN: 978-83-6552-771-4
Data: 2019-03-04
Cena wydawcy: 69.36 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Blankets jest wielkim komiksem. Wielkim, bo Craig Thompson rewelacyjnie opowiedział historię swojego dzieciństwa, swojej pierwszej miłości i swojej wiary. Opowiedział oczywiście nie wszystko i specyficznie, ale za to jak!
To komiks niezwykle precyzyjnie pomyślany, subtelnie opowiedziany, poruszający. Pozostaje po przeczytaniu, niczym historia z własnego dzieciństwa, z własnego życia, bo tak ludzka, że chce się ją przywłaszczyć, przeżyć samemu.
Blankets narracyjnie i rysunkowo płynie, czytelnik razem z nim. Trwają rozmowy, spotkania, wspólne chwile, rodzinne przypadki, pocałunki, spacer po śniegu, sztorm wokół łóżka Świetne kadrowanie, bardzo sprawna, delikatna choć często gruba kreska. W tym komiksie jest życie, utrwalone ulotne chwile płyną prowadzone finezyjnie i kiedy nagle wszystko się kończy, chcemy więcej. Thompson potrafi pokazać życie tak, że jesteśmy w stanie świetnie się w nie wczuć, poznać, zatęsknić.

Książka "Blankets. Pod śnieżną kołderką" - Craig Thompson - oprawa miękka - Wydawnictwo timof i cisi wspólnicy. Książka posiada 592 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]