pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Biologia, psychologia, biotechnologia, ochrona środowiska. Materiały...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Biologia, psychologia, biotechnologia, ochrona środowiska. Materiały dla kandydatów na studia z kluczem odpowiedzi

Dane szczegółowe:
Producent: Plus
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
EAN: 2361246013642
ISBN: 83-8835-452-3
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Biologia, psychologia, biotechnologia, ochrona środowiska. Materiały dla kandydatów na studia z kluczem odpowiedzi - opis książki:

(...)Materiały egzaminacyjne dla kandydatów na studia na wydziały biologii, psychologii, biotechnologii i ochrony środowiska" to pierwsza edycja książki, adresowanej do osób które rozważają lub decydują się na podjęcie dalszej nauki na tych wydziałach, w trybie studiów dziennych, na uniwersytecie. Książka ma za zadanie przybliżenie kandydatom zasad i treści egzaminacyjnych na najbliższy rok akademicki. Znajdziecie w niej Państwo szereg zestawów egzaminacyjnych, których konstrukcja i tematyka opiera się na egzaminach z lat ubiegłych na tytułowe wydziały, poszerzonych o klucz odpowiedzi (...)

Książka „Biologia, psychologia, biotechnologia, ochrona środowiska. Materiały dla kandydatów na studia z kluczem odpowiedzi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Plus.

Książka posiada 228 stron i została wydana w 2000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Biologia, psychologia, biotechnologia, ochrona środowiska. Materiały..."