pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bezrobocie. Bezrobotny. Praca socjalna. Seria: Biblioteka pracy socjalnej
Tytuł książki:

Bezrobocie. Bezrobotny. Praca socjalna. Seria: Biblioteka pracy socjalnej

Autor książki:

Ewa Flaszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 137 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380857391
ISBN: 978-83-8085-739-1
Data: 2018-12-19
36.08  40.01  3.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nowa seria wydawnictwa Difin - BIBLIOTEKA PRACY SOCJALNEJ - dotyczy zagadnień związanych z polityką społeczną, jak również z pracą socjalną. Seria adresowana jest nie tylko do pracowników socjalnych, ale i do ich edukatorów. Zróżnicowana grupa autorów poszczególnych publikacji daje gwarancję wysokiego poziomu przekazanej wiedzy i doświadczeń, odwołując się nie tylko do polskich tradycji, ale i światowych. BIBLIOTEKA PRACY SOCJALNEJ otwiera nową perspektywę współtworzenia standardów pracy socjalnej i kształcenia w tym zakresie. Ważne jest, że w ramach serii wykorzystane i promowane są nowoczesne techniki edukacyjne, np. Internet.

Serię rozpoczyna książka autorstwa Ewy Flaszyńskiej pt. "Bezrobocie. Bezrobotny. Praca socjalna". Bezrobocie jest jednym z najczęstszych powodów korzystania z pomocy społecznej. Celem książki jest pokazanie podstawowego instytucjonalnego wsparcia osób bezrobotnych oraz instrumentów i działań, które mogą przynieść najlepsze efekty w aktywizacji osób bezrobotnych. Osobom bezrobotnym powinno się przede wszystkim stworzyć warunki, aby zwiększały swoje szanse na znalezienie zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Książka "Bezrobocie. Bezrobotny. Praca socjalna. Seria: Biblioteka pracy socjalnej" - Ewa Flaszyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 137 stron i została wydana w 2018 r. Cena 36.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Kryzys psychiczny. Odzyskiwanie - okładka książki
Kryzys psychiczny. Odzyskiwanie zdrowia, wsparcie... Paweł Bronowski, Hubert Kaszyński, Olga Maciejewska