pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bezonomika. Jak Amazon zmienia nasze życie i czego uczą się od niego najlepsze firmy na świecie

Autor książki:

Brian Dumaine

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 227x150 mm
EAN: 9788366142664
ISBN: 978-83-6614-266-4
Data: 2021-02-05
36.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ważna książka, pomagająca zrozumieć niektóre podstawowe mechanizmy zmieniające nasz świat Rzeczowa i wnikliwa .
Jim Collins, autor bestsellera Od dobrego do wielkiego
Zaskakująca książka Bezonomika otworzy wam oczy na to, czym naprawdę jest Amazon, jak działa i czym prawdopodobnie się stanie .
John Huey, były redaktor naczelny Time i współautor, z Samem Waltonem, książki Made in America
Bezonomika wyjaśnia lepiej od wszystkich dotychczasowych analiz, dlaczego przyzwyczajamy się coraz bardziej do życia według reguł ustalonych przez Amazon. Dumaine rozmawiał z wieloma dyrektorami firmy, poznał jej magazyny, wysłuchał obaw i prognoz konkurentów. W rezultacie powstała wnikliwa opowieść o tym, jak Jeff Bezos zbudował swego bilionowego kolosa dzięki nadzwyczajnej dbałości o klienta .
Nir Eyal, autor bestsellerów Skuszeni i Indistractable
Amazon zmienia nie tylko nasze zwyczaje zakupowe, ale także metody zarządzania. Brian Dumaine pokazuje nam Amazon od środka, dzięki czemu dowiadujemy się, jak Jeff Bezos i jego ludzie zapewnili firmie jej dzisiejszą pozycję. Amazon zmienił reguły gry i stał się jednym z najbardziej drapieżnych, nienasyconych i rewolucyjnych start-upów Ameryki. Jeszcze dziś kupcie Bezonomikę .
Michael Useem, profesor i dyrektor Wharton Leadership Center na University of Pennsylvania
Jeśli chcecie poznać Amazon naprawdę go poznać (a kto by nie chciał?) musicie przeczytać Bezonomikę. Dzięki gruntownie udokumentowanej, ale przystępnej książce Briana Dumaine a ujrzycie wnętrze tego tajemniczego lewiatana, który ustala nowe zasady biznesu i zmienia świat .
Andy Serwer, redaktor naczelny Yahoo! Finance
Jak Amazon dokonał tego wszystkiego? Po przeczytaniu książki Dumaine a będziecie zafascynowani czarodziejską mocą tego technologicznego giganta .
David A. Vise, laureat Nagrody Pulitzera, współautor Google Story. Opowieść o firmie, która zmieniła świat
Bezonomika to nie tylko książka o Amazonie, ale też o rewolucji technologicznej, która dokonuje się na naszych oczach. Brian Dumaine opowiada o niepowstrzymanym postępie tej rewolucji, który opiera się na innowacjach w dziedzinie baz danych, sztucznej inteligencji, maszyn uczących się, robotyki i Internetu rzeczy Niezmiernie zajmująca książka .
Andy Karsner, główny strateg i kosmiczny kowboj w Google X

Książka "Bezonomika. Jak Amazon zmienia nasze życie i czego uczą się od niego najlepsze firmy na świecie" - Brian Dumaine - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]