pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium

Autor książki:

Brad Stone

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788382157048
ISBN: 978-83-8215-704-8
Data: 2021-10-29
40.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

WSZYSTKIE TAJEMNICE NAJPOTĘŻNIEJSZEJ ŚWIATOWEJ KORPORACJI!
Najbardziej aktualna, wnikliwa i rzetelna książka o największym biznesie świata, bez którego nie wyobrażamy już sobie codziennego życia, i jego kontrowersyjnym założycielu - Jeffie Bezosie.

Oto opowieść o tym, jak największa na świecie firma, będąca tytanem technologii, objęła swoim zasięgiem nie tylko globalny handel, ale także Waszyngton, Hollywood, przestrzeń kosmiczną i ludzkie umysły.

Amazon jest wszędzie!
Po niecałych trzydziestu latach od momentu założenia, Amazon to już nie tylko sklep, w którym kupisz wszystko - to biznesowy gigant, który całkowicie zdominował i zrewolucjonizował światową branżę e-commerce, wdarł się do branży rozrywkowej i medialnej, zaoferował najszerszy możliwy wybór towarów, najwyższej jakości usługi i innowacyjne technologie.

I wciąż nie ustaje w poszukiwaniu nowych dróg rozwoju i ekspansji.

W tej książce znajdziecie wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Amazonie, m.in.:
Tajniki funkcjonowania firmy i mechanizmy pracy w Amazonie.

Sylwetkę Jeffa Bezosa - wizjonera, geniusza, innowatora, bezwzględnego CEO, jednego z najbardziej podziwianych i nienawidzonych ludzi na świecie.

Największe przedsięwzięcia - szczegółowo opisane od pomysłu do realizacji.

Koszmarne pomyłki, tragiczne błędy, wielkie triumfy.

Ekspansję rynkową, medialną i pozaziemską.

Blisko dziesięć lat temu dziennikarz agencji Bloomberg, Brad Stone, pisał o powstaniu Amazona - niepozornego przedsiębiorstwa handlowego, które wyrosło na rekina sprzedaży online. Od tego czasu Amazon nieustannie się rozwijał, tworząc nowatorskie produkty i rewolucjonizując liczne branże. W tym czasie zatrudnienie w firmie wzrosło pięciokrotnie, a jej wartość osiągnęła ponad miliard dolarów. Imperium Jeffa Bezosa, niegdyś mieszczące się w garażu, teraz obejmuje cały świat. Amazon rozprzestrzenił się już na niemal wszystkie branże. Można śmiało powiedzieć, że żyjemy w świecie zarządzanym, zaopatrywanym i kontrolowanym przez firmę Amazon i jej wizjonerskiego założyciela.

W książce Wszechmocny Amazon Brad Stone z właściwą sobie przenikliwością przedstawia proces przemiany małej firmy stawiającej pierwsze kroki w handlu detalicznym w jeden z najpotężniejszych i budzących największy respekt podmiotów globalnej gospodarki.

Stone przygląda się także metamorfozie samego Jeffa Bezosa - który zaczynał jako technologiczny geek, całkowicie pochłonięty budowaniem Amazona - w zdyscyplinowanego miliardera o globalnych ambicjach, który żelazną ręką rządził Amazonem, nawet gdy jego życie prywatne stało się pożywką dla tabloidów.

Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium to pozbawiony upiększeń portret ambitnego, kontrowersyjnego człowieka, wpływającego na losy świata, i potężnej firmy, bez której nie wyobrażamy już sobie codziennego życia.

Książka "Wszechmocny Amazon. Jeff Bezos i jego globalne imperium" - Brad Stone - oprawa twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.