pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. KOMPLET
Tytuł książki:

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. KOMPLET

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 720 s.
Wymiar: 155x210 mm
EAN: 9788327713698
ISBN: 978-83-2771-369-8
Data: 2018-11-08
62.30  89.90  27.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. KOMPLET - opis książki:

Trzy bestsellerowe książki księdza Jana Kaczkowskiego, który był inspiracją dla milionów ludzi. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę. Ludzie pokochali go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Oto spuścizna księdza Jana.

Życie na pełnej petardzie
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ksiądz Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach.

Grunt pod nogami
To osobista opowieść księdza Jana o wierze i o Bogu. Jej przekaz dodaje siły do życia: grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż Ci się wydaje.

Dasz radę
Wraz z Joanną Podsadecką i portalem Deon.pl ksiądz Jan zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Na bardzo osobiste pytania odpowiadał szczerze aż do bólu. Książka powstawała w ostatnich tygodniach jego życia.

Książka "Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. KOMPLET" - ks. Jan Kaczkowski, Joanna Podsadecka, Piotr Żyłka - oprawa twarda - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 720 stron i została wydana w 2018 r. Cena 62.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]