pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Barbara Kloss. Mistyczka różańca świętego
Tytuł książki:

Barbara Kloss. Mistyczka różańca świętego

Autor książki:

Dorota Mazur

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 200x140 mm
EAN: 9788374828833
ISBN: 978-83-7482-883-3
Data: 2018-04-30
9.58  11.90  2.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Barbara Kloss - urodzona w inteligenckiej rodzinie, znakomicie wykształcona nauczycielka i katechetka. Po 17 latach ciężkiej choroby doznała wielkiego cudu uzdrowienia, który przypisywany jest wstawiennictwu Siostry Faustyny. To nadprzyrodzone doświadczenie, połączone z osobistym oddaniem Jezusowi zapoczątkowało nowy etap życia tej wyjątkowej kobiety. Wypełniony był on żarliwą modlitwą mistyczną, w czasie której przez wiele lat Barbara otrzymywała od Maryi szczególne przesłania.

Oddajemy w ręce czytelników nie tylko przejmującą opowieść o życiu współczesnej polskiej mistyczki, lecz przede wszystkim poruszającą, choć przystępną lekturę duchową, opartą na słowach Matki Bożej. Maryja objawiała się Barbarze Kloss w pierwsze soboty miesiąca i przez tę niezwykłą mistyczkę, znaną ze swego ewangelicznego radykalizmu życia, potwierdziła, że największym duchowym darem, jaki otrzymaliśmy, jest modlitwa różańcowa. Ukształtowana także dzięki takim prywatnym objawieniom pobożność maryjna wraz z rozpropagowanym przez św. Faustynę kultem Bożego Miłosierdzia stanowi szczególną i niezwykle cenną polską spuściznę duchową, którą warto przyjąć jako niezawodną pomoc na drodze ku świętości.


Dorota Mazur jest z wykształcenia historykiem Kościoła i dziennikarką. Współpracowała m.in. z kwartalnikiem "e SPe", "Wzrastaniem", "Głosem Karmelu" i "Egzorcystą". Autorka wydanych przez Wydawnictwo e SPe książek o św. Charbelu i Małej Arabce, a także redaktorka Przygotowania do aktu zawierzenia Jezusowi przez ręce Maryi. Pracuje nad doktoratem z teologii na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

Książka "Barbara Kloss. Mistyczka różańca świętego" - Dorota Mazur - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 76 stron i została wydana w 2018 r. Cena 9.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]