pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Arystoteles i Dante przepadają w toni życia

Autor książki:

Benjamin Alire Saenz

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367551366
ISBN: 978-83-6755-136-6
Data: 2023-01-11
35.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Arystoteles i Dante zakochali się w sobie. Teraz muszą odkryć, co to właściwie znaczy budować związek w świecie, który zdaje się kwestionować ich istnienie.

Ari praktycznie przez całe liceum ukrywał to, kim jest. Zawsze był cichy i niewidzialny. Sądził, że ostatni rok w szkole będzie wyglądał podobnie. Ale coś w nim pękło. Coś się zmieniło i nie można tego cofnąć. Zakochał się w Dantem.

W jednym momencie odkrywa, że może mieć przyjaciół, przeciwstawić się dręczycielom i sprawić, że jego głos stanie się słyszalny. A do tego wszystkiego jest przy nim Dante. Marzycielski i dowcipny, potrafiący równie dobrze wzbudzić irytację i rozbudzić pożądanie.

Chłopcy są zdeterminowani, by wytyczyć sobie ścieżkę w świecie, który ich nie rozumie. Kiedy Arystoteles staje w obliczu szokującej straty, będzie musiał walczyć jak nigdy przedtem, aby stworzyć życie, które będzie prawdziwie szczęśliwe.

Niecierpliwie wyczekiwana kontynuacja docenionej przez krytyków, wielokrotnie nagradzanej powieści Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata to romantyczna i czuła opowieść, która z pewnością oczaruje fanów Adama Silvery.

Książka "Arystoteles i Dante przepadają w toni życia" - Benjamin Alire Saenz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.27 zł. Zapraszamy na zakupy!